Iveta BartošováBartošová musela opustit bodyguarda kvůli jeho manželce

Bartošová musela opustit bodyguarda kvůli jeho manželce

Iveta Bartošová (45) sbalila kufry a nečekaně zmizela z domu svého ochránce Josefa Rychtáře (53) v Říčanech. Zpěvačka se v pátek, měsíc poté, co opustila nemocnici, odstěhovala zpět domů do Uhříněvsi! Důvod? Spory s manželkou Rychtáře Darinou, která na Ivetu podle všeho začala žárlit. V Říčanech totiž už nějakou dobu panovalo napětí a ve čtvrtek vyvrcholilo hádkou mezi Rychtářem a jeho ženou. „Manželka měla obavy, protože Iveta je hezká ženská. Večer jsme se nepohodli, Darina chtěla, aby už Iveta byla pryč. Já tvrdil, že má ještě zůstat, protože podle mě není připravená. Iveta se pak včera sama rozhodla, že odjede,“ popsal Blesku Rychtář.
Iveta Bartošová

Iveta Bartošová vydržela v domě Josefa Rychtáře třicet dní. Říčany opustila hlavně proto, aby nehrotila vztahy mezi Josefem a jeho manželkou Darinou. „Děkuji za to, že mi pomohli, ale cítila jsem, že už tam nejsem vítaná. Nechci vyvolávat rozpory v rodině,“ vysvětlila Bartošová.

Bude ji chránit dál

S myšlenkou nastěhovat se zpět do Uhříněvsi si zpěvačka pohrávala už delší dobu, ale do prázdného domu se vrátit bála. V pátek se však sbalila a její přítel Rychtář ji odvezl domů. Nakoupili v místním supermarketu potřebné potraviny, aby Iveta v prázdném domě vydržela. V Uhříněvsi ji Josef vyložil i s kufry a dojemně se s Ivetou rozloučil.

Jako ochránce a kamarád jí prý bude pomáhat dál. „Slíbil jsem, že se o Ivetu postarám, a udělám to i sám bez manželky. Budu za ní jezdit do Uhříněvsi. Nevím, jak se to bude vyvíjet, možná se mě časem zbaví a už nebude potřebovat pomoc, to teď nikdo neví,“ vysvětlil Rychtář.

Darina už s Ivetou nechtěla ani mluvit

V Říčanech, kam Ivetu přivedl před měsícem, už podle informací Blesku nějakou dobu panovalo napětí, které ve čtvrtek vyvrcholilo hádkou mezi Rychtářem a jeho ženou Darinou. „Darča svůj postoj k Ivetě z neznámých důvodů přehodnotila. Nechtěla, aby u nás dále Iveta bydlela. Byl to na ni asi hodně velký psychický tlak,“ prozradil Josef Rychtář.

Když Darina souhlasila s tím, aby u nich Iveta bydlela, určitě si neuvědomovala, jak hluboko to do jejich rodinného života zasáhne. Manželku Josef ještě prosil, aby si spolu s Ivetou promluvily jako dvě ženy a vyjasnily, co obě trápí. Jenže to se nestalo.Svatební fotogalerie Katalog ubytování na Slovensku Katalog ubytování v ČR Práca SK Restaurace v ČR Autobazar H-auto - vyhledávání aut v autobazarech celé České republiky Nabídka volných pracovních míst úřadů práce Nabídka volných pracovních míst Světové poháry v lyžování a biatlonu Databáze lékařů Tour de France Domácí práce, brigády Online sportovní přenosy Hry Top99 Omalovánky online Online hry

Partneři - výměna odkazů