Iveta BartošováIveta Bartošová se asi zbláznila: Chci s Pepou dítě!

Iveta Bartošová se asi zbláznila: Chci s Pepou dítě!

Zpěvačka Iveta Bartošová (46) se asi dočista pomátla. Syna Artura (15) jí odebral soud, a tak přemýšlí nad druhým dítětem. To by chtěla zplodit s milencem Josefem Rychtářem (53), který je kromě vztahem s ní známý i tím, že pro ránu nemá daleko.
Iveta Bartošová

„Dítě bych chtěla, ale zatím Josefa zkoumám,“ prozradila deníku Aha! Iveta. Zkoumá potenci, nebo příčetnost svého milence? Jako chlap pro rodinu totiž Rychtář úplně nevypadá.

Navíc Bartošová se neumí postarat ani sama o sebe. Tak jak chce zvládnout miminko? Asi počítá s pomocí svého Pepy. Ten ale, jak se zdá, se zatím víc než o založení nové rodiny zajímá o tu starou. Exmanželku Darinu (54) pravidelně navštěvuje. A skoro po každé takové návštěvě končí jeho bývalá žena v nemocnici...

Možná je zpěvačce jen smutno, protože její syna Artura (15) soud svěřil do péče jeho tatínka Ladislava Štaidla (66). „S Arťou se bohužel moc nevídáme, to mě ubíjí,“ svěřila se smutně Bartošová.

"Na dítě s Pepou zatím nemáme zázemí, uvidíme," dodala Iveta.Svatební fotogalerie Katalog ubytování na Slovensku Katalog ubytování v ČR Práca SK Restaurace v ČR Autobazar H-auto - vyhledávání aut v autobazarech celé České republiky Nabídka volných pracovních míst úřadů práce Nabídka volných pracovních míst Světové poháry v lyžování a biatlonu Databáze lékařů Tour de France Domácí práce, brigády Online sportovní přenosy Hry Top99 Omalovánky online Online hry

Partneři - výměna odkazů