Iveta BartošováIvetin milenec Rychtář v roli táty Artura: Grilovali spolu prase a házeli šipky

Ivetin milenec Rychtář v roli táty Artura: Grilovali spolu prase a házeli šipky

Iveta Bartošová (46) má důvod k radosti! Její miláček Josef Rychtář (53) nepomáhá jenom jí, ale vzorně pečuje i o jejího syna. Den před narozeninami zpěvačky si Pepa s Arturem (15) udělali svůj »chlapský den«. Odjeli do Liberce a tam u Rychtářova švagra grilovali prase.
Artur Štajdl a Josef Rychtář

I když Artur bydlí u svého táty Ladislava Štaidla, Iveta chce, aby se i u ní cítil jako doma. Zpěvačka touží po tom, aby svému synovi poskytla rodinné zázemí a vytvořila spořádanou rodinu. „Vždy jsem chtěla pro Arťu to nejlepší. A jsem ráda, že si s Pepou rozumí,“ prozradila před časem Blesku Bartošová. A vypadá to tak, že její přání šťastné rodiny se plní.

Na sobotním grilování Rychtář s Arturem skutečně vypadali jako otec se synem. Rychtář se klukovi celou dobu věnoval, učil ho házet šipky a společně připravovali i prase. Iveta byla téměř celou dobu uvnitř domu Josefova švagra. Paradoxem je však to, že žena Rychtáře Darina byla v tu dobu také v Liberci. Zatímco její muž griloval u švagra, ona byla u švagrové, která bydlí jinde. S Ivetou se tedy nepotkaly.

Zpěvačka se svými muži strávila i svůj narozeninový den. „Arťa bude u mě celé Velikonoce a i s kapelou budou zkoušet v garáži. To budou ty nejhezčí narozeniny!“ radovala se zpěvačka, která od svého Pepy dostala řetízek se srdíčkem. „Daroval mi žluté růže a tohle je z lásky,“ ukazovala na srdce. K prstýnku s bílým očkem, který připomíná zásnubní, se přidalo ještě srdíčko.

„Dárkem jsem jí chtěl říct, že to srdce o něčem mluví,“ vysvětlil Rychtář, kterého soud před časem rozvedl s manželkou Darinou. I když rozhodnutí ještě není právoplatné a Josef tvrdil, že se proti němu odvolá, se zpěvačkou a Arturem už vypadali jako šťastná rodinka.Svatební fotogalerie Katalog ubytování na Slovensku Katalog ubytování v ČR Práca SK Restaurace v ČR Autobazar H-auto - vyhledávání aut v autobazarech celé České republiky Nabídka volných pracovních míst úřadů práce Nabídka volných pracovních míst Světové poháry v lyžování a biatlonu Databáze lékařů Tour de France Domácí práce, brigády Online sportovní přenosy Hry Top99 Omalovánky online Online hry

Partneři - výměna odkazů