Iveta BartošováBartošová v šoku! Rychtář se tě chce do května zbavit, tvrdí jeho ex

Bartošová v šoku! Rychtář se tě chce do května zbavit, tvrdí jeho ex

Zpěvačka Iveta Bartošová (46) vidí vztah s Josefem Rychtářem (53) stále přes růžové brýle a neuvědomuje si, že on to hraje na obě strany. Jí slibuje lásku a exmanželce Darině (54) lže, že s novou milenkou nikdy nespal. Rychtářová si to ale nechce nechat líbit, a tak krutou pravdu vytáhla při dnešní hádce s Bartošovou: "Iveto, do konce května se tě chce Pepa zbavit!"
Darina a Josef Rychtářovi, Iveta Bartošová

Rychtářovou naštvalo, že jen co se vrátila z dovolené, potkala Ivetu v rodinné firmě. "Pepa seděl oblečený ve služebně a dělal papíry. Iveta tam ležela v posteli. Když jsem ji zahlédla, vykázala jsem ji. Řekla jsem jí, ať se sebere a jde pryč z pozemku mé rodiny,“ svěřila se serveru Super.cz Darina Rychtářová. Proto se rozhodla, že to Ivetě pěkně vytmaví.

„Iveta se konečně z očí do očí dozvěděla, jak jí Josef lže,“ svěřila se Darina. Iveta totiž dlouho nevěděla, že Rychtář hraje na obě strany, a že své manželce slibuje hory doly.

"Netušila, že mi přísahal na život našich synů, že s ní nikdy nespal. Přitom sama potvrdila, že spolu mají již dlouhou dobu intimní poměr. Nevěděla, že mi pořád vyznává lásku, že říká, že se jí chce do konce května nadobro zbavit," spustila Darina.

Do firmy ale dorazil i syn Rychtáře, který Ivetě prozradil další lži jejího nového milence. Bartošovou nejvíc dorazilo, když zjistila, že Rychtář měl s Darinou intimní chvilku ještě před Vánoci. „Pepa jí také říkal, že se mnou od srpna nic intimně neměl. Přitom ještě před Vánocemi k něčemu naposledy došlo. Iveta proto manželovi vynadala do lhářů, a když se jí snažil obejmout, odstrčila ho. Byla z toho špatná. Říkala, že s ním nechce nic mít společného,“ komentovala situaci Rychtářová.

Ačkoliv to Iveta jen těžko nesla, vyhazov se asi konat nebude. Dokonce i Rychtářová se nechala slyšet, že si nemyslí, že by ho Iveta opustila, protože není soběstačná a téměř nemá samostatné myšlenky. Nakonec si prý dali Rychtář s Bartošovou panáka a Iveta si pomohla od úzkosti léky na uklidnění.Svatební fotogalerie Katalog ubytování na Slovensku Katalog ubytování v ČR Práca SK Restaurace v ČR Autobazar H-auto - vyhledávání aut v autobazarech celé České republiky Nabídka volných pracovních míst úřadů práce Nabídka volných pracovních míst Světové poháry v lyžování a biatlonu Databáze lékařů Tour de France Domácí práce, brigády Online sportovní přenosy Hry Top99 Omalovánky online Online hry

Partneři - výměna odkazů