Iveta BartošováExmanželka milence Bartošové zuří: Iveta spí v mé posteli!

Exmanželka milence Bartošové zuří: Iveta spí v mé posteli!

Iveta Bartošová (46) a Josef Rychtář (54) opustili zpěvaččinu exekucí zatíženou vilku v Uhříněvsi a momentálně bydlí v domku Rychtářovy firmy v Říčanech. Ten stojí ale na pozemku, jemuž vévodí i vila ve společném majetku nepravomocně rozvedených manželů Rychtářových. Darina je ovšem vlastnicí majoritní. A v tom je kámen úrazu. Darina, která se vrátila z lázeňského pobytu v Liberci, nemůže Ivetu na svém území vystát.
Darina a Josef Rychtářovi, Iveta Bartošová

„To má ale manželka smůlu. Není to všechno její a nemůže mě a Ivetu takhle uzurpovat,“ řekl Blesku Rychtář, když jeho žena vykázala Ivetu z domku Rychtářovy firmy. „Firma je moje a její jen papírově. I kdyby ale byla napůl, tak manželka nemůže nikoho, koho si tam přivedu, vyhazovat,“ je přesvědčen Rychtář.

Ten nesouhlasí ani s tím, že by Iveta nemohla spát ve firmě na posteli. „To manželku popudilo. Že prý je to její postel. To je ale blbost, to je normální gauč. Svoji, respektive naši postel, máme ve vile a tam Iveta od srpna nebyla,“ vysvětluje Rychtář. Ivetu domů do vily prostě nevodí a vodit kvůli manželce také nikdy nebude. „Toto pravidlo skutečně dodržuji,“ zdůrazňuje.

Ivetě Pepa zakazuje alkohol

Rychtář prostě nesouhlasí s tím, že manželka Darina udělala Ivetě scénu, když ji našla ve firemním domku. „Iveta z toho měla úplný šok. Přestala mluvit a já se bál, že pojedeme do nemocnice,“ konstatuje Rychtář a přiznává, že ho manželka taky vytočila. Už jenom tím, že mu vlepila pár facek. „Bylo jich asi pět. Já se s ní ale přece prát nebudu. To jsem si šel raději nalít panáka metaxy,“ říká.

Potom vysvětluje, že toho panáka lituje. Vystresovaná Iveta totiž natáhla ruku a ucucla si. „A to mě vážně mrzí, protože ona jinak opravdu už nepije. To je jediné, co jí zakazuju a hlídám ji. Moc dobře ví, že pokud začne zase s alkoholem, je mezi námi konec.“Svatební fotogalerie Katalog ubytování na Slovensku Katalog ubytování v ČR Práca SK Restaurace v ČR Autobazar H-auto - vyhledávání aut v autobazarech celé České republiky Nabídka volných pracovních míst úřadů práce Nabídka volných pracovních míst Světové poháry v lyžování a biatlonu Databáze lékařů Tour de France Domácí práce, brigády Online sportovní přenosy Hry Top99 Omalovánky online Online hry

Partneři - výměna odkazů